تذکر ۱۸سال پیش رهبر انقلاب درباره جمعیت‌ و بی‌توجهی هاشمی رفسنجانی + سند


  • 22 مرداد, 1392
  • 0 دیدگاه

تذکر ۱۸سال پیش رهبرانقلاب درباره جمعیت‌ و بی‌توجهی هاشمی رفسنجانی + سند

علامه حاج محمدحسین حسینی تهرانی در فصل ششم کتاب « کاهش جمعیت، ضربه ای سهمگین بر پیکر مسلمین » مطلبی را به نقل از حجة الاسلام خرازی فرزند آیت الله خرازی نقل می کند که عیناً جهت اطلاع خوانندگان در ذیل آورده می شود:

جناب مستطاب حجه الاسلام آقای حاج شیخ حسین کرمی فاضل ارجمند و مقیم بلده طیبه قم برای حقیر نگاشته اند:

بسم الله الرحمن الرحیم در تاریخ 25 محرم 1415 اینجانب طی تماس شفاهی که با جناب حجه الاسلام آقای خرازی مسؤل حزب الله فرزند آیت الله خرازی جهت دریافت مقالاتشان راجع به کنترل جمعیت داشتم فرمودند که این مقالات را به حزب الله واگذار کرده اند و دیگر در دست من نیست.

این مقالات بسیار خوب بود و با تحقیقات و با آماری دقیق نوشته شد و من معتقد هستم که این طرح یک نقشه استعماری و توطئه ابرقدرت ها می باشد و بی رابطه با آن جلسه ای که در اسرائیل جهت کنترل جمعیت کشورهای اسلامی تشکیل شد، نمی باشد. مخصوصاً این طرح زمانی در ایران به اجرا درآمد که 4 ماه بعد از آن نقشه ای بود که در اسرائیل، کنفرانس آن تشکیل گردید.

و همچنین آقای خرازی فرمودند: « من با حضرت آقای خامنه ای ملاقاتی داشته ام و ایشان فرمودند: من حدس می زنم که این یک نقشه ای خارجی باشد و با این امر موافق نیستم و در ملاقاتی که با جناب حجه الاسلام و المسلمین آقای هاشمی رفسنجانی داشتم ایشان را راجع به خطر این امر گوشزد کردم. ایشان گفتند: این یک نظری است و دیگر گفتاری نداشتند »
 
حاج شیخ حسین کرمی 28 محرم الحرام 1415
 
 

عکس باز نشد کلیک کنید /کد خبر در رجا: 141093 

برای گرفتن متنpdf کتاب اینجا را کلیک کنید.
 
 
سایر مطالب هشدار دهنده درباره اهداف استعماری سیاست کنترل جمعیت در خبرگزاری ها: